jsTree menu (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: Blocks
eo: Blokoj
