jsTree menu (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu
eu: Menua

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Blocks
eu: Blokeak
