jsTree menu (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Help
fr: Aide

en: Default
fr: Par défaut

en: Icon settings
fr: Paramètres d'icône

en: Automatic
fr: Automatique

en: Blocks
fr: Blocs
