jsTree menu (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Blocks
km: ​ប្លុក
