jsTree menu (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
