jsTree menu (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Automatic
gl: Automático

en: Blocks
gl: Bloques
