jsTree menu (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Menu
hu: Menü

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Blocks
hu: Blokkok
