jsTree menu (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Menu
ne: मेनु

en: Blocks
ne: ब्लक
