jsTree menu (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Menu
oc: Menú

en: Blocks
oc: Blòts
