jsTree menu (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Blocks
sl: Bloki
