jsTree menu (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Menu
sq: Menuja

en: Blocks
sq: Blloqet
