jsTree menu (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Menu
fa: منو

en: Automatic
fa: خودکار

en: Blocks
fa: بلوک‌ها
