jsTree menu (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Menu
ja: メニュー

en: Automatic
ja: 自動

en: Blocks
ja: ブロック
