jsTree menu (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Menu
uk: Меню

en: Icon settings
uk: Настроювання іконок

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Blocks
uk: Блоки
