Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (4.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Unknown
da: Ukendt

en: No title
da: Ingen titel

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Title field
da: Titelfelt

en: Show title
da: Vis titel

en: Image field
da: Billedfelt

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
