Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (4.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Media
he: מדיה

en: Multilingual options
he: אפשרויות רב לשוני

en: No title
he: ללא כותרת

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Image scale
he: שינוי מידות לתמונה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
