Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.

en: Save translations
ta: மொழிபெயர்ப்பை சேமி

en: Save language
ta: மொழியை சேமி

en: Save and publish
ta: சேமி மற்றும் வெளியிடு
