Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: Save translations
bg: Запиши превода

en: Save language
bg: Запиши език
