Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Save
da: Gem

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Unknown
da: Ukendt

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: No title
da: Ingen titel

en: Save translations
da: Gem oversættelser

en: Save language
da: Gem sprog

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Save and publish
da: Gem og udgiv

en: Save and manage fields
da: Gem og håndtér felter

en: Save and keep published
da: Gem og hold publiceret
