Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Media
fa: رسانه

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Multilingual options
fa: گزینه‌های چندزبانه

en: Save translations
fa: ذخیره ترجمه‌ها

en: Save language
fa: ذخیره زبان

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Save and publish
fa: ذخیره و انتشار

en: Save and manage fields
fa: ذخیره و مدیریت فیلدها

en: Save and keep published
fa: ذخیره و منتشر شده بماند
