Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Save translations
hy: Պահպանել թարգմանությունները

en: Save language
hy: Պահպանել լեզուն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
