Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Media
oc: Mèdia

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: Multilingual options
oc: Opcions multilingüas

en: No title
oc: Sans títol

en: Save translations
oc: Enregistrar las traduccions

en: Save language
oc: Enregistrar la lenga

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
