Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Media
ar: ميديا

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: No title
ar: لا يوجد عنوان

en: Save translations
ar: حفظ الترجمات

en: Save language
ar: حفظ اللغة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Save and manage fields
ar: حفظ وتسيير الحقول
