Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Save
cy: Cadw

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: No title
cy: Dim pennawd

en: Save translations
cy: Cadw cyfieithiadau

en: Save language
cy: Cadw iaith
