Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Save
fi: Tallenna

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Filter
fi: Suodatus

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Multilingual options
fi: Monikielisyyden asetukset

en: No title
fi: Ei otsikkoa

en: Save translations
fi: Talleta käännökset

en: Save language
fi: Tallenna kieli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Save and publish
fi: Tallenna ja julkaise

en: Save and manage fields
fi: Tallenna ja ylläpidä kenttiä

en: Save and keep published
fi: Tallenna ja pidä julkaistuna
