Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Save translations
my: ဘာသာပြန်များအား သိမ်းဆည်းရန်

en: Save language
my: ဘာသာစကားသိမ်းဆည်းခြင်း
