Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Save
sl: Shrani

en: Unknown
sl: Neznan

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Save translations
sl: Shrani prevode

en: Save language
sl: Shrani jezik
