Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Multilingual options
bo: སྐད་མང་གདམ་ཚན།

en: No title
bo: ཁ་བྱང་མེད་པ

en: Save translations
bo: བསྒྱུར་ཡིག་ཉར་བ

en: Save language
bo: སྐད་རིགས་ཉར་ཚགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
