Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: No title
bs: Bez naslova
