Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Save translations
kk: Аудармаларды сақтау

en: Save language
kk: Тілді сақтау
