Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया

en: Save translations
ne: अनुवाद लाई सेभ गर्नुहोस्

en: Save language
ne: भाषा सेभ गर्नुहोस्
