Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Save translations
sr: Сачувај преводе

en: Save language
sr: Сними језик
