Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Header
ur: ہیڈر

en: Filter
ur: فلٹر

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔

en: Save translations
ur: تراجم کو محفوظ کریں

en: Save language
ur: زبان کو محفوظ کریں
