Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
