Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Multilingual options
nl: Opties voor meertaligheid

en: No title
nl: Geen titel

en: Save translations
nl: Vertalingen opslaan

en: Save language
nl: Taal opslaan

en: Image scale
nl: Afbeelding schalen

en: No caption
nl: Geen onderschrift

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Original Image
nl: Oorspronkelijke afbeelding

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Save and publish
nl: Opslaan en publiceren

en: Upscale
nl: Opschalen

en: Thumbnail style: @style
nl: Stijl van miniatuur: @style

en: performance
nl: prestatie

en: Thumbnail Style
nl: Stijl van miniatuur

en: Main Image Style
nl: Hoofdafbeeldingsstijl

en: Save and manage fields
nl: Opslaan en velden beheren

en: Gallery Width
nl: Albumbreedte

en: Caption Source
nl: Bron voor onderschrift

en: Title Source
nl: Bron voor titel

en: Caption source: @source
nl: Bron van onderschrift: @source

en: Title source: @source
nl: Bron van titel: @source

en: Juicebox Gallery
nl: Juicebox-gallerij

en: Show Open Image Button
nl: 'Afbeelding openen'-knop weergeven

en: &nbsp;(not available in @version)
nl: &nbsp;(niet beschikbaar in @version)

en: Save and keep published
nl: Opslaan en publiceren

en: Gallery Height
nl: Albumhoogte

en: Juicebox - Advanced Options
nl: Juicebox - geavanceerde opties

en: Gallery width
nl: Albumbreedte

en: Gallery height
nl: Albumhoogte

en: Image scale and crop
nl: Afbeelding schalen en bijsnijden

en: The strings have been saved
nl: De tekenreeksen zijn opgeslagen

en: Effect settings
nl: Effect-instellingen

en: Gallery background color
nl: Achtergrondkleur van album

en: Gallery text color
nl: Tekstkleur van album

en: Show open image button
nl: 'Afbeelding openen'-knop weergeven
