Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Media
sk: Médiá

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Multilingual options
sk: Viacjazyčné možnosti

en: No title
sk: Bez nadpisu

en: Save translations
sk: Uložiť preklad

en: label
sk: popis

en: Save language
sk: Uložiť jazyk

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Save and publish
sk: Uložiť a zverejniť

en: Save and manage fields
sk: Uložiť a spravovať polia

en: Save and keep published
sk: Uložiť a ponechať zverejnené
