Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha6) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Unknown
be: Невядомы

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Media
be: Мультымедыя

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Save translations
be: Захаваць пераклады

en: Save language
be: Захаваць мову

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
