Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha6) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Save translations
dz: སྐད་སྒྱུར་ཚུ་སྲུང་།
