Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Save translations
eo: Konservu tradukojn

en: Save language
eo: Konservu lingvon

en: Image style
eo: Bilda stilo
