Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Media
lv: Multivide

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Save translations
lv: Saglabāt tulkojumus

en: Save language
lv: Saglabāt valodu

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Save and manage fields
lv: Saglabāt un pārvaldīt laukus
