Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે

en: Save translations
gu: ભાષાંતરો ને સાચવો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
