Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Filter
jv: Saring

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Save translations
jv: Simpen terjemahan

en: Save language
jv: Nyimpen bāsā

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
