Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Filter
mr: गाळणी

en: Save language
mr: भाषा संरक्षीत करा
