Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Filter
vi: Lọc

en: Media
vi: Phương tiện

en: Do nothing
vi: Không làm gì

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: Multilingual options
vi: Các tùy chọn đa ngôn ngữ

en: No title
vi: Không tiêu đề

en: Save translations
vi: Lưu các bản dịch

en: label
vi: nhãn

en: Save language
vi: Lưu ngôn ngữ

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
