Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-alpha9) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Unknown
az: Naməlum

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Save translations
az: Tərcümələri yadda saxlayın

en: Save language
az: Dili yadda saxla

en: Image scale
az: Şəkil miqyası
