Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Filter
et: Filtreeri

en: Media
et: Meedia

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Multilingual options
et: Mitmekeelsuse seaded

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: - Select -
et: - Vali -

en: Save translations
et: Salvesta tõlge

en: label
et: silt

en: Save language
et: Salvesta keel

en: Image scale
et: Pildi skaleerimine

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Save and publish
et: Salvesta ja avalda

en: Upscale
et: Suurendama

en: Save and keep published
et: Salvesta ja jäta avaldatuks

en: Image scale and crop
et: Pildi skaleerimine ja lõikamine

en: Effect settings
et: Efekti seaded
