Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-2.0-beta2) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: None
no: Ingen

en: Field
no: Felt

en: Text Color
no: Tekstfarge

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: Unknown
no: Ukjent

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: No title
no: Ingen tittel

en: - Select -
no: - Velg -

en: Image scale
no: Skalering av bilde

en: Image style
no: Bildestil

en: None (original image)
no: Ingen (originalt bilde)

en: Image style: @style
no: Bildestil: @style

en: Upscale
no: Skaler opp

en: Image scale and crop
no: Skalering og beskjæring av bilde

en: Effect settings
no: Effektinnstillinger
