Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (8.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Unknown
az: Naməlum

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Image scale
az: Şəkil miqyası
