Jumper (Jump Anywhere) (2.0.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Text
pt: Texto

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Square
pt: Quadrado

en: Duration
pt: Duração

en: Red
pt: Vermelho

en: Style
pt: Estilo

en: Blue
pt: Azul

en: Orange
pt: Laranja

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Target
pt: Destino

en: Round
pt: Arredondado
