Jumper (Jump Anywhere) (2.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Text
el: Κείμενο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Style
el: Στυλ

en: Blue
el: Μπλε

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Target
el: Στόχος
